Drukarki etykiet o klasie przemysłowej to w większości przypadków urządzenia charakteryzujące się wysokimi parametrami technicznymi, rozbudowaną funkcjonalnością oraz zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia i szczelnością. A jak pod tym względem wypada Honeywell PM65, czyli model od uznanego producenta rozwiązań auto id?
Różne tryby wystawiania etykiet i inne parametry wydruku
Biorąc pod uwagę drukarki etykiet produkowane przez Honeywell, PM65 to jeden z najwyższych modeli w ofercie tej marki. Prezentowane urządzenie bez wątpienia zalicza się do rozwiązań klasy przemysłowej, a świadczą o tym jego rozbudowane możliwości. W przypadku Honeywell PM65 przystosowanie do wysokonakładowego wystawiania etykiet to w szczególności zasługa wydajnego i wytrzymałego mechanizmu drukującego. Warto wspomnieć, że zapewnia on m.in. pracę w trybie termicznym lub termotransferowym (z rozdzielczością 203 albo 300 dpi), działanie z maksymalną prędkością do 300 mm/s oraz obsługę różnego rodzaju materiałów eksploatacyjnych.
Ponadto, w kontekście technologii wydruku od Honeywell istotne jest specjalistyczne oprogramowanie, z poziomu którego da się wszystkim zarządzać. Platforma Printer Edge, bo o tym rozwiązaniu software’owym mowa, gwarantuje nie tylko proste, ale też skuteczne konfigurowanie wielu parametrów pracy oraz zdalne kontrolowanie współpracujących z nią urządzeń. I przede wszystkim oferuje wygodne zarządzanie zawartością emitowanych etykiet, a więc kodami kreskowymi (m.in. 1D, 2D), grafikami (m.in. PNG, BMP) oraz tekstami sformatowanymi w różnych czcionkach.
Obsługa Honeywell PM65 i zastosowane w niej podzespoły
Codzienna obsługa urządzenia również świadczy o tym, że mamy do czynienia z naprawdę nowoczesną i funkcjonalną drukarką etykiet. Model PM65 już w standardowej konfiguracji posiada bowiem pełnokolorowy, wytrzymały panel dotykowy. W związku z tym, urządzenie od Honeywell gwarantuje przyjazne zarządzanie wydrukiem etykiet również z poziomu znajdującego się w nim panelu użytkownika. Z kolei za szybkie wykonywanie poleceń związanych z codzienną pracą odpowiadają tu wydajne podzespoły. Nie tylko dobrej klasy procesor, ale także 256 MB pamięci RAM oraz 512 MB pamięci Flash. Ponadto, drukarka etykiet Honeywell PM65 została wyposażona w slot kart microSD. Dzięki temu pamięć przeznaczoną do przechowywania danych można z łatwością rozbudować przy użyciu wspomnianego nośnika.
Interfejsy komunikacyjne – standardowe i opcjonalne
Honeywell PM65 to drukarka przemysłowa, która poradzi sobie doskonale przy współpracy z innymi urządzeniami, np. z firmowym komputerem. Ten model już w standardowej wersji zapewnia łączność przez różnego typu interfejsy komunikacyjne – USB oraz RS-232. Co więcej, za sprawą portu Ethernet (LAN), drukarkę etykiet PM65 można z łatwością zintegrować z siecią lokalną, która funkcjonuje w danym przedsiębiorstwie. A to zawsze ułatwi zdalne zarządzanie parametrami urządzenia. Natomiast opcjonalnie omawiany model od Honeywell da się zamówić w konfiguracji z dodatkowymi interfejsami komunikacyjnymi, m.in. modułem Bluetooth lub Wi-Fi. Wówczas drukarka PM65 zagwarantuje również bezprzewodową współpracę z innymi urządzeniami w firmie, np. z kolektorem danych (terminalem przenośnym). Innymi słowy, opcji w zakresie stworzenia rozwiązania systemowego jest tutaj naprawdę dużo.
Honeywell PM65 – w jakich branżach sprawdzi się najlepiej?
Biorąc pod uwagę wszystko, co do tej pory zostało wspomniane na temat Honeywell PM65, można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to niezwykle uniwersalna drukarka klasy przemysłowej. Urządzenie znajdzie więc zastosowanie w wielu różnorodnych branżach – zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i większych placówkach handlowych (np. hurtowniach), halach magazynowych czy firmach zajmujących się logistyką. Model PM65 jest również przystosowany do działania w bardziej wymagających środowiskach eksploatacji, a jego stosunkowo nieduże wymiary sprawiają, że zmieści się on nawet na mniejszych stanowiskach pracy.