Rozwiązania marki Dotykačka już od kilku lat są dostępne na polskim rynku technologii sprzedaży. A znajdują one zastosowanie nie tylko w lokalach gastronomicznych (restauracjach, barach, kawiarniach), ale także w różnego typu punktach handlowych oraz usługowych. A co konkretnie znajdziemy obecnie w ofercie marki Dotykačka?

Oprogramowanie sprzedażowe dla firmy

Oferta Dotykačka obejmuje przede wszystkim wszechstronne oprogramowanie dla firm, które sprawdzi się doskonale w różnego typu działalnościach gospodarczych – zarówno w handlu czy usługach, jak i gastronomii lub hotelarstwie. Wszystko za sprawą bardzo rozbudowanej funkcjonalności tego programu. Dotykačka zapewnia bowiem m.in. ewidencjonowanie sprzedaży, zarządzanie bazą produktową, obsługę różnego rodzaju płatności, parkowanie paragonów, kalkulację cen wg czasu, skonfigurowanie mapy stołów, tworzenie szczegółowych raportów i analiz, prowadzenie sprzedaży na wynos oraz korzystanie z rozbudowanej chmury obliczeniowej. Ponadto, omawiane oprogramowanie jest dostępne w różnych planach abonamentowych – Łatwo, Komplet i Nieograniczona. A w wyższych pakietach użytkownik zyskuje też dostęp do dodatkowej funkcjonalności, np. modułu umożliwiającego kontrolowanie stanów magazynowych czy przeprowadzenie inwentaryzacji.

Warto też podkreślić, że w przypadku prowadzenia lokalu gastronomicznego przedsiębiorca może zdecydować się na opcjonalne rozwiązanie typu KDS. Co więcej, zintegrowany system obsługi zamówień, który jest oferowany przez tę markę, występuje w dwóch konfiguracjach – One lub Pro. Dzięki temu właściciel restauracji czy baru może sięgnąć po nowoczesne rozwiązanie KDS, które dodatkowo będzie dopasowane do potrzeb jego punktu gastronomicznego.

Oprogramowanie Dotykačka - system KDS dla restauracji

Dotykačka to także POS z 15-calowym ekranem dotykowym

Dotykačka to jednak nie tylko nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biznesu. W ofercie tej marki można znaleźć m.in. urządzenie typu POS z ekranem dotykowym o przekątnej 15,6”. Wspomniany terminal komputerowy posiada również różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne (USB, Wi-Fi, Bluetooth), działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android oraz charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Osobną kwestią jest jednak to, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować oprogramowanie Dotykačka na urządzeniu innej marki. Nawet na stronie internetowej producenta można znaleźć informacje, zgodnie z którymi omawiany program jest kompatybilny np. z terminalami komputerowymi od iMin czy Sunmi. Co więcej, da się go zainstalować nawet na kasie fiskalnej Elzab T10 Online (urządzeniu z wbudowanym, 10-calowym tabletem i systemem operacyjnym Android). Przedsiębiorca ma więc dużą dowolność w aranżacji swojego rozwiązania systemowego…

Tym bardziej, że oprogramowanie od Dotykačka jest również kompatybilne z różnego rodzaju urządzeniami elektronicznymi, które są wykorzystywane w biznesie. Z poziomu tego programu sprzedażowego można zarządzać funkcjami drukarek fiskalnych (np. od Posnet, Novitus lub Elzab), terminali płatniczych (np. od Polskich ePłatności lub PolCard), drukarek bonowych, wag elektronicznych czy skanerów kodów kreskowych.