Nowy rok w polskiej branży technologii sprzedaży zaczynamy m.in. od premierowej kasy marki Elzab. Model T10 pojawił się bowiem niedawno w ofercie polskiego producenta urządzeń fiskalnych. I już na pierwszy rzut oka widać, że mowa o zaawansowanym technicznie rozwiązaniu dla handlu bądź usług. Elzab T10 ma wręcz wszelkie predyspozycje do tego, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wydajne urządzenie typu all-in-one

Elzab T10 to kolejne urządzenie na polskim rynku fiskalnym, które można uznać za pełnoprawne rozwiązanie typu all-in-one. Wspomniana kasa rejestrująca nie tylko została wyposażona w 10-calowy panel dotykowy (działający w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli) oraz wydajne podzespoły, ale także działa pod kontrolą doskonale znanego i powszechnie wykorzystywanego systemu operacyjnego Android (w wersji 8.1). Dzięki temu model T10 zapewnia dostęp do wielu praktycznych aplikacji na urządzenia mobilne. I co najważniejsze, pozwala korzystać z wybranego przez przedsiębiorcę oprogramowania sprzedażowego.

W tym momencie warto też dodać, że może to być jedna z aplikacji oferowanych przez samego producenta urządzenia – elzAPP Sklep albo elzAPP POS. Innymi słowy, kasa fiskalna Elzab T10 jest kompleksowym rozwiązaniem technologicznym dla biznesu. Ponadto, nowe urządzenie polskiego producenta spełni oczekiwania przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z bardziej rozbudowanego systemu dla firmy. Model T10 może bowiem płynnie współpracować z kilkoma peryferiami równocześnie, np. z czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym, wagą elektroniczną oraz szufladą na pieniądze.

Funkcje online i inne ważne rozwiązania w Elzab T10

Model T10 został wyposażony w kilka ważnych rozwiązań i funkcji, o których warto wspomnieć. Po pierwsze, urządzenie zapewnia transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. A przedsiębiorca korzystający z Elzab T10 może też wybrać sposób współpracy z serwerami CRK – przez Ethernet (sieć LAN) lub Wi-Fi (sieć bezprzewodową). Po drugie, kasa polskiego producenta gwarantuje obsługę bardzo rozbudowanego asortymentu – nawet do 500 000 produktów lub usług. A każda pozycja PLU, która jest później drukowana na paragonie, może mieć nazwę o maksymalnej długości 64 znaków. Po trzecie, Elzab T10, jak każde urządzenie rejestrujące typu online, posiada wbudowaną pamięć chronioną. Dzięki temu archiwizuje ważne dane firmowe, m.in. kopie wystawianych paragonów, w formie cyfrowej.

Elegancki design i oszczędność przestrzeni w miejscu pracy

W kontekście Elzab T10 warto też wspomnieć o przyjaznych rozwiązaniach konstrukcyjnych i oszczędności przestrzeni w miejscu pracy. Nowe urządzenie polskiej marki cechuje się bowiem naprawdę niewielkimi wymiarami – 260 x 290 x 99 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Dzięki temu zajmuje zdecydowanie mniej miejsca na stanowisku obsługi klientów, niż standardowe rozwiązanie systemowe, które składa się np. z drukarki fiskalnej i terminala komputerowego typu POS. Elzab T10 wyróżnia się także wykonaniem z wysokiej jakości materiałów oraz eleganckim wzornictwem. W związku z tym, to jedno z tych urządzeń dla firmy, które od razu po wdrożeniu w siedzibie przedsiębiorstwa stanie się wizytówką danego biznesu.