Czy terminal do kart płatniczych może być wydajny, funkcjonalny i przyjazny w obsłudze, niczym nowoczesny smartfon? Verifone T650p udowadnia, że zdecydowanie tak! Wspomniane urządzenie posiada wiele rozwiązań technologicznych, które odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Szybkie i wygodne akceptowanie płatności bezgotówkowych

W przypadku terminala płatniczego Verifone T650p pierwsze wrażenia skupiają się przede wszystkim na obszernym, kolorowym ekranie dotykowym. Panel tego urządzenia, wykonany w technologii pojemnościowej, ma wielkość 5,5 cala i wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Innymi słowy, model T650p zapewnia niezwykle intuicyjne przyjmowanie płatności bezgotówkowych, a jego obsługa pod wieloma względami przypomina korzystanie ze współczesnego smartfona. Tym bardziej, że omawiane urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Verifone Secure (VAOS), który został oparty na środowisku programowym Android. Natomiast za płynne działanie tego terminala do kart płatniczych odpowiadają bardzo wydajne podzespoły: czterordzeniowy procesor Cortex A7 o taktowaniu 1.1 GHz, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci Flash.

 

Verifone T650p to dobra propozycja zarówno dla działalności stacjonarnych, jak i mobilnych

W dzisiejszych czasach terminale płatnicze znajdują zastosowanie w różnego typu działalnościach gospodarczych – zarówno punktach handlowych lub usługowych, jak i firmach obsługujących swoich klientów w trybie mobilnym. Na polskim rynku znajdziemy więc urządzenia, które są przystosowane do pracy w różnych warunkach. Jednym z nich jest właśnie terminal płatniczy Verifone T650p. Ten model poradzi sobie doskonale dosłownie w każdego rodzaju przedsiębiorstwie. Za sprawą niewielkich gabarytów (211 x 84 x 72 mm), łączności bezprzewodowej w najpopularniejszych standardach (Wi-Fi, Bluetooth, GSM) oraz wydajnego akumulatora o pojemności 2600 mAh, T650p jest bardzo dobrą propozycją dla działalności mobilnych. A wspomniane kompaktowe gabaryty okażą się również bezcenne w przypadku aranżowania stanowiska obsługi klientów w różnego rodzaju punktach stacjonarnych, np. sklepach spożywczych i odzieżowych, restauracjach, warsztatach samochodowych, gabinetach lekarskich czy salonach kosmetycznych.

Verifone T650p

Przyjmowanie e-płatności i inne ważne rozwiązania

Po wdrożeniu Verifone T650p w firmie, przedsiębiorca będzie mógł liczyć przede wszystko na to, że wspomniany terminal zagwarantuje szybkie i wygodne akceptowanie różnego rodzaju płatności bezgotówkowych. Przy użyciu tego urządzenia da się obsługiwać zarówno transakcje kartowe (Visa, Mastercard), jak i Google Pay czy Apple Pay, a więc przeprowadzane za pomocą smartfonów lub smartwatchy. Ponadto, terminal od Verifone posiada inne rozwiązania, które stanowią udogodnienie w codziennej pracy.

Po pierwsze, urządzenie zostało wyposażone w aparat fotograficzny (5 MP), który umożliwia m.in. odczytywanie kodów kreskowych. Po drugie, w modelu T650p zastosowano prosty w obsłudze i wytrzymały mechanizm drukujący, zapewniający łatwy montaż rolki papieru termicznego. Po trzecie, urządzenie może być wykorzystywane w temperaturach od minus 10 do plus 45 stopni Celsjusza. Fakt ten będzie miał znaczenie zwłaszcza w przypadku mobilnego korzystania z terminala płatniczego Verifone T650p. I wreszcie po czwarte, menu omawianego urządzenia zapewnia wygodny dostęp m.in. do historii wszystkich transakcji elektronicznych. A użytkownik terminala może też korzystać z całodobowego wsparcia technicznego (Verifone Central).