Posnet to jeden z uznanych producentów urządzeń rejestrujących. I nie tylko dlatego, że dostarcza na rynek solidne, efektywne technologie sprzedaży. Również ze względu na to, że potrafi zaskakiwać przedsiębiorców innowacyjnym spojrzeniem na rozwiązania dla biznesu. Nie inaczej jest w przypadku drukarki fiskalnej Trio, która zwraca uwagę zarówno na swoje cechy konstrukcyjne, jak i na oferowane funkcjonalności. A zatem co konkretnie ma w zanadrzu model firmy Posnet?

Posnet Trio – urządzenie fiskalne o wielu obliczach

Jak można się domyślić, nazwa tego modelu nie wzięła się znikąd. W zależności bowiem od potrzeb konkretnej działalności czy też określonych warunków pracy, jest on w stanie zaprezentować się w innej wersji. A mówiąc konkretnie, w trzech wersjach, dotyczących zarówno funkcjonalności urządzenia rejestrującego, jak i oferowanych przez nie udogodnień konstrukcyjnych. Pierwszy z nich opiera się na tradycyjnej współpracy drukarki rejestrującej z laptopem bądź komputerem. Drugi z kolei umożliwia zastosowanie specjalnego uchwytu, przytrzymującego tablet. W tym przypadku Trio stanowi niejako „fiskalną podstawę” rozwiązania sprzedażowego, zaś obsługa aplikacji biznesowych i prowadzenie działalności odbywa się z poziomu panelu dotykowego urządzenia mobilnego. Trzecią opcją jest zamówienie modelu firmy Posnet z funkcją bileterki, pozwalającej wystawiać takie dokumenty, jak bilety miesięczne i okresowe, normalne lub ulgowe bądź nawet zagraniczne (z uwzględnieniem handlowych czy ustawowych ulg).

Jakie jeszcze „potrójne znaczenia” kryje w sobie opisywana drukarka fiskalna? Użytkownik decydujący się na Trio może również wybrać jeden z trzech modułów rozszerzeń, dotyczących zastosowanych standardów komunikacyjnych. Poszczególne warianty oferują obsługę rozmaitych interfejsów (np. typu USB czy RS-232 lub wejścia pozwalającego podłączyć szufladę na pieniądze) czy rozwiązań służących połączeniom bezprzewodowym (moduł Bluetooth). Tutaj warto wspomnieć, że wybór dodatkowych funkcjonalności przy zakupie urządzenia fiskalnego nie musi być wcale ostateczny. Trio zapewnia możliwość zastosowania wspomnianych rozwiązań także na późniejszych etapach działalności, w momencie, gdy dane opcje okażą się potrzebne. Ponadto, nie da się również nie zauważyć, że nazwa drukarki fiskalnej ma swoje odzwierciedlenie w designie urządzenia. Dodajmy, designie oryginalnym i eleganckim. Posnet Trio charakteryzuje bowiem nietypowa, „trójkątna” konstrukcja. W połączeniu z gustownym doborem kolorów, eleganckim podświetleniem ekranów i solidnym wykonaniem, staje się ogromnym atutem zarówno wizualnym, jak i wpływającym na komfort pracy.

Inne możliwości drukarki fiskalnej Posnet

Wyżej opisane rozwiązania to naturalnie nie wszystko, co ma do zaproponowania model Trio. Drukarka rejestrująca firmy Posnet posiada szereg innych zalet, takich jak zapis kopii paragonów w formie elektronicznej czy zdolność obsługi do 250 000 pozycji towarowych. Oprócz tego, urządzenie fiskalne zostało wyposażone w szybki, prosty w obsłudze mechanizm drukujący, intuicyjne w użyciu przyciski funkcyjne oraz wydajny akumulator. Poza tym, model Trio wystawia również faktury VAT i mnóstwo innych dokumentów niefiskalnych (związanych m.in. z doładowaniami GSM, kuponami rabatowymi lub bonami zakupowymi), współpracuje z większością programów magazynowych, gastronomicznych i sprzedażowych, dostępnych obecnie na rynku, a także jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Linux bądź iOS.

Podsumowując – drukarka rejestrująca Posnet Trio naprawdę ma czym się pochwalić. Z jednej strony dysponuje szeregiem sprawdzonych i skutecznych rozwiązań, charakteryzujących nowoczesne urządzenia fiskalne. Z drugiej zaś oferuje technologiczne nowinki, które zdecydowanie podwyższają standardy efektywności i wygody w zarządzaniu biznesem. I dlatego też znajduje zastosowanie w wielu branżach, rodzajach działalności i środowiskach pracy.