Pierwsza na polskim rynku kasa z kolorowym panelem dotykowym, czyli Elzab K10, to urządzenie, które pomimo kilku lat od momentu swojej premiery nadal cieszy się zainteresowaniem podatników. 10 sierpnia 2018 roku wystartował zaś konkurs, organizowany przez krajowego producenta technologii sprzedaży. I główną nagrodą jest w nim właśnie kasa fiskalna K10.

Biorąc pod uwagę historię naszej branży fiskalnej, Elzab K10 z pewnością można uznać za jedno z najbardziej innowacyjnych i przełomowych urządzeń rejestrujących, które kiedykolwiek trafiły do oficjalnej sprzedaży. Kasę docenianą nie tylko za swoją funkcjonalność, ale także za nowoczesny design i kompaktowe gabaryty. Model ten jest obecny na rynku od ponad 5 lat. Teraz natomiast stał się głównym bohaterem konkursu, w którym mogą wziąć udział polscy przedsiębiorcy – prowadzący działalność gospodarczą i w myśl art. 111 Ustawy o VAT dokonują sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych.

Zasady uczestnictwa i nagrody

Szczegółowy informacje na temat konkursu Elzab można znaleźć na tej stronie internetowej. Warto podkreślić, że warunkiem udziału w tej zabawie jest nie tylko prowadzenie działalności gospodarczej i dokonywanie sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych. Aby zostać uczestnikiem konkursu, trzeba również zamieszkiwać/mieć siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz zarejestrować się w Serwisie poświęconym całej akcji.

Co natomiast trzeba zrobić, aby powalczyć o główną nagrodę, czyli kompaktowe urządzenie fiskalne z panelem dotykowym? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Która z cech kasy ELZAB K10 usprawni pracę w Twojej firmie? Swoje uzasadnienie, o maksymalnej długości 700 znaków, trzeba dodać i przesłać za pomocą formularza, który znajduje się na stronie konkursu. Warto zaznaczyć, że oprócz samej kasy K10, do wygrania są również 15-procentowe zniżki na zakup tego urządzenia. Ponadto, akcja organizowana przez Elzab trwa od 10 sierpnia do 9 września 2018 roku, a laureaci zostaną wyłonieni przez powołaną w tym celu Komisję konkursową (w terminie do 3 dni roboczych od zakończenia konkursu).

Co oferuje kasa fiskalna Elzab?

Pomimo kompaktowych gabarytów, Elzab K10 to naprawdę funkcjonalna kasa rejestrująca. W tym modelu znalazł się nie tylko kolorowy panel dotykowy, ale także szybki mechanizm drukujący oraz moduł elektronicznej kopii paragonów (służący do zapisywania danych w formie cyfrowej). Ponadto, K10 można dopasować do oczekiwań konkretnej firmy. Ta kasa fiskalna jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych oraz technologicznych, m.in. z interfejsem Bluetooth. Dodatkowym atutem urządzenia jest fakt, że posiada ono dwukomponentową obudowę. Dzięki temu Elzab K10 gwarantuje zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, np. pyłu lub wilgoci.