Bileterki to drukarki fiskalne o wyspecjalizowanej funkcjonalności, która jest niezbędna przy prowadzeniu sprzedaży w firmach oferujących usługi przewozowe. A niedawno na polskim rynku pojawiło się nowe urządzenie z tego segmentu – Posnet Thermal XL2 B. I co najważniejsze, funkcje biletowe to nie wszystkie rozwiązania, którymi może pochwalić się drukarka fiskalna od rodzimego producenta.

Funkcje niezbędne przy codziennym obsługiwaniu pasażerów

Omówienie Posnet Thermal XL2 B warto zacząć od tego, co w największym stopniu wyróżnia to urządzenie fiskalne, a więc od wspomnianych już wcześniej funkcji biletowych. W praktyce oznacza to, że bileterka od polskiego producenta oferuje m.in. szybkie wystawianie wszystkich dokumentów, które są niezbędne przy prowadzeniu sprzedaży w branży transportowej. Na stronie internetowej Posnet można również przeczytać, że model Thermal XL2 B „posiada funkcję rejestracji i naliczania dopłat do przewozów w podziale na poszczególne kategorie ulg ustawowych, a także funkcję sporządzania dobowych i miesięcznych raportów dopłat do biletów ulgowych”.

Ponadto, urządzenie fiskalne polskiej marki charakteryzuje się dużą dbałością o jakość wykonania oraz zastosowaniem wydajnych i wytrzymałych podzespołów (np. solidnym mechanizmem termicznym od Seiko). Drukarka fiskalna Posnet jest więc przygotowana na długotrwałą i intensywną eksploatację, z którą często mamy do czynienia w przypadku prowadzenia handlu w punktach sprzedaży biletów pasażerskich.

 

W jakich wersjach dostępna jest drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2 B?

Urządzenia rejestrujące od Posnet często można pod różnymi względami dopasować do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Podobnie jest w przypadku drukarki fiskalnej Thermal XL2 B. W tym przypadku do wyboru jest przede wszystkim rodzaj mechanizmu drukującego – obsługujący rolkę o szerokości 57 lub 80 mm. Ponadto, wdrażając Posnet Thermal XLB, można zdecydować się na dodatkowy moduł komunikacyjny Wi-Fi. Znajdzie on zastosowanie zarówno przy współpracy z innymi elementami systemu sprzedaży, jak i w czasie przekazywania danych do Centralnego Repozytorium Kas. A to nadal nie wszystko… Model Thermal XL2 B jest także dostępny w opcjonalnych wariantach konstrukcyjnych (wykonywanych na indywidualne zamówienie). Przykładowo: tę drukarkę fiskalną marki Posnet można wdrożyć w konfiguracji z wyświetlaczem wolnostojącym (znajdującym się na obrotowym słupku), co pozwali na jeszcze lepsze zaaranżowanie stanowiska obsługi pasażerów.

 

O jakich jeszcze rozwiązaniach sprzedażowych warto wiedzieć?

Posnet Thermal XL2 B to także drukarka fiskalna z wysokimi parametrami technicznymi i wieloma praktycznymi opcjami. Urządzenie zapewnia m.in. obsługę nawet 250 000 produktów i usług, wystawianie różnego typu dokumentów z prędkością do 47 linii/s, precyzyjne odcinanie wydruków, formatowanie czcionek, płynną współpracę z komputerem i oprogramowaniem sprzedażowym oraz łatwy montaż rolki papieru termicznego (na zasadzie „drop in” – wrzuć i pracuj). Ponadto, drukarka Thermal XL2 B jest zgodna z wymogami dotyczącymi udostępniania e-paragonów fiskalnych, może zostać zintegrowana z systemem monitoringu operacji kasjerskich, jak również posiada wbudowaną pamięć chronioną, która oferuje zdalną archiwizację danych firmowych. Wszystko to sprawia, że urządzenie od Posnet spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników technologii sprzedaży. A także zapewni dużą automatyzację zadań związanych ze świadczeniem usług przewozowych.