Wdrożenie wydajnego i wytrzymałego czytnika kodów kreskowych nie zawsze musi oznaczać bardzo duży wydatek. Elzab BS80 2D udowadnia, że niedrogi skaner również może zaoferować szybkie i skuteczne rejestrowanie danych. A także niezawodne działanie nawet przy intensywnej i długotrwałej pracy.

Odczytywanie danych z kodów kreskowych 1D i 2D

W czytniku kodów kreskowych BS80 2D za rejestrowanie danych odpowiada wydajny, wielokierunkowy moduł typu Area Imager. To dzięki niemu urządzenie marki Elzab gwarantuje szybkie i skuteczne identyfikowanie różnego rodzaju symboli – zarówno 1D, jak i 2D, m.in. Code 93, EAN, Code 128, Codabar, PDF417, Data Matrix czy QR. I co najważniejsze, model BS80 2D może odczytywać kody kreskowe, które znajdują się np. na wydrukowanych dokumentach lub etykietach, kartach plastikowych (np. lojalnościowych albo identyfikatorach) oraz wyświetlaczach LCD (m.in. smartfonach). A to mocno rozszerza codzienne zastosowanie tego skanera od Elzab.

Atutem omawianego urządzenia jest również to, że w zestawie z nim użytkownik otrzymuje stabilną podstawkę. Służy ona zarówno do wygodnego odstawienia skanera na miejsce, jak i do odczytywania kodów kreskowych w trybie prezentacyjnym (automatycznym). Kwestią wartą podkreślenia jest także to, że Elzab BS80 2D gwarantuje wyrazistą sygnalizację prawidłowego zarejestrowania danych (świetlną i dźwiękową). A to zawsze większa pewność, że w czasie intensywnej pracy żaden z kodów kreskowych nie zostanie pominięty.

 

Gdzie sprawdzi się skaner Elzab BS80 2D?

W dzisiejszych czasach czytniki kodów kreskowych znajdują zastosowanie w wielu różnorodnych działalnościach gospodarczych. Podobnie jest w przypadku skanera Elzab BS80 2D. To urządzenie od polskiego producenta jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla różnego rodzaju placówek handlowych lub handlowo-usługowych, jak i firm zajmujących się logistyką, biur rachunkowych, lokali gastronomicznych czy nawet zakładów produkcyjnych. W każdym ze wspomnianych przedsiębiorstw czytnik kodów kreskowych Elzab BS80 2D zagwarantuje dużą automatyzację w codziennym zarządzaniu obiegiem informacji. Ponadto, atutem tego skanera jest fakt, że można go z łatwością podłączyć np. do kasy fiskalnej lub terminala komputerowego typu POS. W tym przypadku współpraca pomiędzy różnymi elementami firmowego systemu odbywa się przez powszechnie stosowany interfejs komunikacyjny USB.

 

Na koniec warto jeszcze dodać, że skaner kodów Elzab BS80 2D jest już dostępny u dystrybutorów polskiego producenta. A cena tego urządzenia auto id to niecałe 300 zł brutto.